decojirea Uimitor Construi pe potaissa turda handbal meciuri la revedere Ofiţer Încurcătură

Au ramas neinvinsi. Echipa de handbal masculin Potaissa Turda castigatori  in ultimul meci - Stirileprotv.ro
Au ramas neinvinsi. Echipa de handbal masculin Potaissa Turda castigatori in ultimul meci - Stirileprotv.ro

Handbal | Potaissa Turda a învins CSM București, în primul meci al  sezonului - EBS Radio
Handbal | Potaissa Turda a învins CSM București, în primul meci al sezonului - EBS Radio

Meci mare, astăzi, în Sala "Constantin Jude": Poli Timișoara– Potaissa Turda.  Surpriza de la începutul partidei
Meci mare, astăzi, în Sala "Constantin Jude": Poli Timișoara– Potaissa Turda. Surpriza de la începutul partidei

HANDBAL MASCULIN CAMPIONAT NATIONAL JUNIORI 2 TURNEU FINAL | ActionFoto.ro

Scoruri live Potaissa Turda, rezultate și program meciuri | Handbal, România

TurdaNews - Handbal: Patru meciuri în această lună pentru Potaissa Turda.  Unul va fi pe TurdaNews
TurdaNews - Handbal: Patru meciuri în această lună pentru Potaissa Turda. Unul va fi pe TurdaNews

AHC Potaissa Turda | Turda

TurdaNews - Handbal, Liga Zimbrilor: Potaissa Turda „încheie” 2022 cu un  meci cu CSM Odorhei în direct la TurdaNews
TurdaNews - Handbal, Liga Zimbrilor: Potaissa Turda „încheie” 2022 cu un meci cu CSM Odorhei în direct la TurdaNews

Potaissa Turda - CSM Focșani, 23-25, a fost în direct pe PRO Arena! Meciul  poate fi revăzut pe VOYO | Sport.ro
Potaissa Turda - CSM Focșani, 23-25, a fost în direct pe PRO Arena! Meciul poate fi revăzut pe VOYO | Sport.ro

Start la turneele „Valoare”. Juniorii I și junioarele II în fața primelor  meciuri - Asociatia Handbal Club Potaissa Turda
Start la turneele „Valoare”. Juniorii I și junioarele II în fața primelor meciuri - Asociatia Handbal Club Potaissa Turda

AHC Potaissa Turda a ÎNVINS la LIMITĂ pe CSM Vaslui în Liga naţională la  handbal masculin - Cluj24.ro
AHC Potaissa Turda a ÎNVINS la LIMITĂ pe CSM Vaslui în Liga naţională la handbal masculin - Cluj24.ro

juniori Archives - Asociatia Handbal Club Potaissa Turda

Potaissa Turda - Handbal- SCM Politehnica Timișoara

Potaissa Turda a avansat între primele opt echipe din Challenge Cup - EBS  Radio
Potaissa Turda a avansat între primele opt echipe din Challenge Cup - EBS Radio

Potaissa Turda s-a impus, pe teren propriu, în fața sucevenilor

Liga Zimbrilor / Potaissa Turda a câștigat ultimul meci al rundei a XX-a –  Handbal Mania
Liga Zimbrilor / Potaissa Turda a câștigat ultimul meci al rundei a XX-a – Handbal Mania

Handbal: Meci amical la București pentru Potaissa Turda - TurdaNews

HC Buzău - Potaissa Turda, 30-30. Meci nebun din Liga Zimbrilor a fost în  direct pe Pro Arena & VOYO | Sport.ro
HC Buzău - Potaissa Turda, 30-30. Meci nebun din Liga Zimbrilor a fost în direct pe Pro Arena & VOYO | Sport.ro

AHC Potaissa Turda - Asociatia Handbal Club Potaissa Turda

Handbal ǀ Dinamo Bucureşti, victorie cu Potaissa Turda, în meciul de  prezentare pentru sezonul 2022-2023
Handbal ǀ Dinamo Bucureşti, victorie cu Potaissa Turda, în meciul de prezentare pentru sezonul 2022-2023

Potaissa Turda - Steaua | Steliștii au revenit spectaculos în a doua  repriză și s-au impus! Aici tot ce s-a întâmplat | Sport.ro
Potaissa Turda - Steaua | Steliștii au revenit spectaculos în a doua repriză și s-au impus! Aici tot ce s-a întâmplat | Sport.ro

S-au disputat primele meciuri de handbal „declarate” în România, după mai  bine de 4 luni de pauză. Ce traseu a urmat Potaissa pentru ca acest lucru  să devină posibil și apelul către
S-au disputat primele meciuri de handbal „declarate” în România, după mai bine de 4 luni de pauză. Ce traseu a urmat Potaissa pentru ca acest lucru să devină posibil și apelul către

AU CÂȘTIGAT – Meci fabulos: Minaur s-a impus categoric la Baia Mare în  partida cu Potaissa Turda și urcă pe locul 2 în Liga națională - 2mnews
AU CÂȘTIGAT – Meci fabulos: Minaur s-a impus categoric la Baia Mare în partida cu Potaissa Turda și urcă pe locul 2 în Liga națională - 2mnews

Dinamo a făcut scor cu Potaissa Turda! 43 de goluri marcate de alb-roșii! -  Eurosport
Dinamo a făcut scor cu Potaissa Turda! 43 de goluri marcate de alb-roșii! - Eurosport