Ospitalitate Talie Recunoscător poli handbal Agresiv Revendicare obține

Handbal- SCM Politehnica Timișoara

Prezentarea echipelor participante la turneul final al juniorilor 1: SCM  Politehnica Timișoara – Handbal Mania
Prezentarea echipelor participante la turneul final al juniorilor 1: SCM Politehnica Timișoara – Handbal Mania

Poli Timișoara se desparte de patru handbaliști importanți din lot și un  membru al staffului
Poli Timișoara se desparte de patru handbaliști importanți din lot și un membru al staffului

Poli Timișoara - Steaua 29-32, în etapa a șaptea a Ligii Naționale. Meciul  a fost LIVE pe Pro Arena și VOYO | Sport.ro
Poli Timișoara - Steaua 29-32, în etapa a șaptea a Ligii Naționale. Meciul a fost LIVE pe Pro Arena și VOYO | Sport.ro

SCM Politehnica Timișoara | Timisoara

Liga Zimbrilor | Poli Timișoara - Dinamo București, 24-35, a fost în direct  pe Pro Arena & VOYO! Oaspeții au rămas neînvinși în campionat | Sport.ro
Liga Zimbrilor | Poli Timișoara - Dinamo București, 24-35, a fost în direct pe Pro Arena & VOYO! Oaspeții au rămas neînvinși în campionat | Sport.ro

Cupa României la handbal vine la Timișoara. Poli a învins Steaua - Tion

Handbal: CSM Constanța, victorie dramatică pe terenul SCM Poli Timișoara

Prezentarea echipelor participante la turneul final al juniorilor I – SCM  Politehnica Timișoara – Handbal Mania
Prezentarea echipelor participante la turneul final al juniorilor I – SCM Politehnica Timișoara – Handbal Mania

CSU Politehnica Timisoara - Handbal Masculin Divizia A

Politehnica Timișoara câștigă Cupa României la handbal după 33 de ani |  Universitatea Politehnica Timișoara
Politehnica Timișoara câștigă Cupa României la handbal după 33 de ani | Universitatea Politehnica Timișoara

Prezentarea echipelor care vor lupta pentru titlu în campionatul juniorilor  II – SCM Poli Timișoara și CSS Râmnicu Vâlcea – Handbal Mania
Prezentarea echipelor care vor lupta pentru titlu în campionatul juniorilor II – SCM Poli Timișoara și CSS Râmnicu Vâlcea – Handbal Mania

SCM Politehnica Timișoara | Sport Politehnica Timisoara 1920

Dinamo - Poli Timișoara 39-29. Handbal-spectacol cu execuții de mare  finețe! Elevii lui Pascual, repetiție reușită pentru debutul în Liga  Campionilor | Sport.ro
Dinamo - Poli Timișoara 39-29. Handbal-spectacol cu execuții de mare finețe! Elevii lui Pascual, repetiție reușită pentru debutul în Liga Campionilor | Sport.ro

POLI 75, joc de handbal în 11 sâmbătă pe ”Știința” de la 19:30 - sporttim.ro

Juniorii 2 ai SCM Politehnica Timișoara joacă la turneul final al  Campionatului Național de handbal
Juniorii 2 ai SCM Politehnica Timișoara joacă la turneul final al Campionatului Național de handbal

Juniorii de la SCM Poli Timisoara, la doua meciuri de titlul national la  handbal - Opinia Timisoarei
Juniorii de la SCM Poli Timisoara, la doua meciuri de titlul national la handbal - Opinia Timisoarei

Echipa de handbal Poli Timișoara a fost izolată din cauza unei singure  infectări cu coronavirus. DSP
Echipa de handbal Poli Timișoara a fost izolată din cauza unei singure infectări cu coronavirus. DSP