Home

speriat Persoană australiană Ziua Profesorului medalii gimnastica bord A te alatura deconectat

Medalii pentru gimnastica ritmică autohtonă - 17.06.2022 | BURSA.RO

Gimnastele de la CSM Ploieşti, 11 medalii la Cupa „Sportul Studenţesc”! |  CSM Ploiesti
Gimnastele de la CSM Ploieşti, 11 medalii la Cupa „Sportul Studenţesc”! | CSM Ploiesti

Campionatul Mondial de Gimnastică: La 15 ani a câștigat aurul pentru  România - două medalii într-o
Campionatul Mondial de Gimnastică: La 15 ani a câștigat aurul pentru România - două medalii într-o

Sabrina Maneca Voinea, noua stea a gimnasticii românești. A luat la două  medalii de aur la Cupa Mondială de la Doha. FOTO - Stirileprotv.ro
Sabrina Maneca Voinea, noua stea a gimnasticii românești. A luat la două medalii de aur la Cupa Mondială de la Doha. FOTO - Stirileprotv.ro

CE gimnastică feminină: Ana Bărbosu a câştigat toate cele patru medalii de  aur în finalele pe aparate junioare | adevarul.ro
CE gimnastică feminină: Ana Bărbosu a câştigat toate cele patru medalii de aur în finalele pe aparate junioare | adevarul.ro

Ce revenire. Larisa Iordache, medalii de aur la barna, sol si argint la  sarituri, la Campionatul European de gimnastica
Ce revenire. Larisa Iordache, medalii de aur la barna, sol si argint la sarituri, la Campionatul European de gimnastica

Trei medalii pentru gimnastica ritmică românească la europeanul de la Tel  Aviv
Trei medalii pentru gimnastica ritmică românească la europeanul de la Tel Aviv

Două medalii de argint pentru România la Campionatele Europene de Gimnastică  pentru juniori / Amelia Ghigoarță e vicecampioană europeană la individual  compus
Două medalii de argint pentru România la Campionatele Europene de Gimnastică pentru juniori / Amelia Ghigoarță e vicecampioană europeană la individual compus

Palmaresul României la Campionatele de gimnastică

Medalie-pandant Olimpiada 1900 Paris. gimnastica. bronz argintat

6 medalii de AUR pentru Romania! Performanta ULUITOARE a unei gimnaste de  doar 14 ani, prezenta in premiera la Campionatul European | Sport.ro
6 medalii de AUR pentru Romania! Performanta ULUITOARE a unei gimnaste de doar 14 ani, prezenta in premiera la Campionatul European | Sport.ro

Weekend fabulos pentru România! Două medalii de aur și două de bronz pentru  românce, la CE de gimnastică - Eurosport
Weekend fabulos pentru România! Două medalii de aur și două de bronz pentru românce, la CE de gimnastică - Eurosport

Brasov TV - 10 medalii pentru Brașov la gimnastică ritmică!

5.113 ROMANIA MEDALIE FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA 49mm II | Okazii.ro

2 medalii pentru România la Jocurile Mondiale de gimnastică aerobică

România a terminat cu patru medalii Europenele de gimnastică de la Cluj -  Glasul Hunedoarei
România a terminat cu patru medalii Europenele de gimnastică de la Cluj - Glasul Hunedoarei

Gimnasta Larisa Iordache a câştigat două medalii de aur şi una de argint la  Campionatul European de Gimnastică
Gimnasta Larisa Iordache a câştigat două medalii de aur şi una de argint la Campionatul European de Gimnastică

suport-medalii-Dansuri-Gimnastica-Ritmica | Logoexpert

Sabrina Voinea, două medalii de AUR într-o zi, la Cupa Mondială de  gimnastică de la Doha! Românca impresionează la 15 ani
Sabrina Voinea, două medalii de AUR într-o zi, la Cupa Mondială de gimnastică de la Doha! Românca impresionează la 15 ani

Sabrina Voinea, trei medalii pentru România la Palma de Mallorca - CSM  Constanța
Sabrina Voinea, trei medalii pentru România la Palma de Mallorca - CSM Constanța

FOTO Două medalii obținute de o sportivă de la CS Victoria Cumpăna la  Campionatul Național de Gimnastică Ritmică – Cumpaneni
FOTO Două medalii obținute de o sportivă de la CS Victoria Cumpăna la Campionatul Național de Gimnastică Ritmică – Cumpaneni

România încheie cu 14 medalii Campionatul European de Gimnastică Feminină -  Stirileprotv.ro
România încheie cu 14 medalii Campionatul European de Gimnastică Feminină - Stirileprotv.ro