Timp Coordona cilindru meci mondiale Ilustra legume Empiric

CUPA MONDIALĂ, ZIUA A 3-A. ARGENTINA ȘI FRANȚA DEBUTEAZĂ LA CM 2022.  PROGRAMUL MECIURILOR - Eurosport
CUPA MONDIALĂ, ZIUA A 3-A. ARGENTINA ȘI FRANȚA DEBUTEAZĂ LA CM 2022. PROGRAMUL MECIURILOR - Eurosport

Cupa Mondială 2022, finala | Argentina - Franța 2-2, 3-3 d.p., 4-2 la  penalty-uri. Messi e noul "D10s", după un meci istoric
Cupa Mondială 2022, finala | Argentina - Franța 2-2, 3-3 d.p., 4-2 la penalty-uri. Messi e noul "D10s", după un meci istoric

Cupa Mondială 2022. Brazilia, învinsă de Camerun, dar câștigătoare a  grupei. Și Elveția merge în optimi, iar Serbia părăsește turneul | Digi24
Cupa Mondială 2022. Brazilia, învinsă de Camerun, dar câștigătoare a grupei. Și Elveția merge în optimi, iar Serbia părăsește turneul | Digi24

Cupa Mondială 2022. Argentina și Polonia, în optimi. Europenii, calificați  de golul marcat de Arabia Saudită în meciul pierdut cu Mexic | Digi24
Cupa Mondială 2022. Argentina și Polonia, în optimi. Europenii, calificați de golul marcat de Arabia Saudită în meciul pierdut cu Mexic | Digi24

Mondialul veteranilor – Silva, Ronaldo, Godin și alți „bătrâni”  protagoniști ai Cupei Mondiale
Mondialul veteranilor – Silva, Ronaldo, Godin și alți „bătrâni” protagoniști ai Cupei Mondiale

Arbitrul finalei Cupei Mondiale 2022 a avut ca profesor un român, pe Zotta

Argentina și Polonia merg la braț în optimilie Cupei Mondiale 2022, după un  meci în care „pumele” au înclinat terenul - Stirileprotv.ro
Argentina și Polonia merg la braț în optimilie Cupei Mondiale 2022, după un meci în care „pumele” au înclinat terenul - Stirileprotv.ro

Anglia a dat recital cu Țara Galilor! SUA merge și ea în optimi, după 1-0  în meciul decisiv cu Iran - Eurosport
Anglia a dat recital cu Țara Galilor! SUA merge și ea în optimi, după 1-0 în meciul decisiv cu Iran - Eurosport

Gafa făcută de Anglia cu Franța și care a costat-o calificarea în semifinale

Se știe și ultima națională care merge în Qatar, după un meci cu scandal!  Cum arată grupele Cupei Mondiale | Sport.ro
Se știe și ultima națională care merge în Qatar, după un meci cu scandal! Cum arată grupele Cupei Mondiale | Sport.ro

Argentina - Mexic 2-0 la Campionatul Mondial din Qatar! Messi ține „pumele”  în viață!
Argentina - Mexic 2-0 la Campionatul Mondial din Qatar! Messi ține „pumele” în viață!

Toate rezultatele CM Qatar 2022. Argentina a câștigat finala Cupei Mondiale

Istvan Kovacs, delegat la un meci din optimile de finală ale Cupei Mondiale  din Qatar, ca rezervă
Istvan Kovacs, delegat la un meci din optimile de finală ale Cupei Mondiale din Qatar, ca rezervă

Încă o echipă eliminată după două meciuri de la Campionatul Mondial din  Qatar. Derby-ul Spania - Germania, încheiat nedecis
Încă o echipă eliminată după două meciuri de la Campionatul Mondial din Qatar. Derby-ul Spania - Germania, încheiat nedecis

TVR 1 a renunțat la un meci de la Mondial » Cine televizează jocurile de azi

Aici se deschide Campionatul Mondial de fotbal: imagini spectaculoase cu  stadionul inedit pe care se joacă Qatar - Ecuador
Aici se deschide Campionatul Mondial de fotbal: imagini spectaculoase cu stadionul inedit pe care se joacă Qatar - Ecuador

De ce atât de mulți oameni urăsc Cupa Mondială Qatar 2022. Partea politică  a celui mai scump campionat mondial de fotbal din istorie - HotNews.ro
De ce atât de mulți oameni urăsc Cupa Mondială Qatar 2022. Partea politică a celui mai scump campionat mondial de fotbal din istorie - HotNews.ro

CM 2022. Ecuador a învins Qatarul cu 2-0 în primul meci al Campionatului  Mondial de Fotbal | Digi24
CM 2022. Ecuador a învins Qatarul cu 2-0 în primul meci al Campionatului Mondial de Fotbal | Digi24

CM 2022 | Anglia - Franța, meci de "5 stele" în sferturi! Cele două forțe  se întâlnesc din nou la Campionatul Mondial, după 40 de ani - Antena Sport
CM 2022 | Anglia - Franța, meci de "5 stele" în sferturi! Cele două forțe se întâlnesc din nou la Campionatul Mondial, după 40 de ani - Antena Sport

Ce surpriză! Leo Messi a spus ce meci de la Cupa Mondială din Qatar i s-a  părut cel mai greu
Ce surpriză! Leo Messi a spus ce meci de la Cupa Mondială din Qatar i s-a părut cel mai greu

S-a mai jucat un meci! Câte minute de prelungire au fost acordate în total  la Cupa Mondială și motivul situației
S-a mai jucat un meci! Câte minute de prelungire au fost acordate în total la Cupa Mondială și motivul situației

O nouă bombă la Cupa Mondială 2022! Germania, umilită la debut. Meci cu  scandal și proteste în fața Japoniei / Foto - Sportbull
O nouă bombă la Cupa Mondială 2022! Germania, umilită la debut. Meci cu scandal și proteste în fața Japoniei / Foto - Sportbull

Campionatul Mondial din Qatar: orele la care se joacă toate meciurile de la  turneul final! | Sport.ro
Campionatul Mondial din Qatar: orele la care se joacă toate meciurile de la turneul final! | Sport.ro

Danemarca - Tunisia 0-0 | Remiză albă spectaculoasă în primul meci din  grupa D a Cupei Mondiale - Eurosport
Danemarca - Tunisia 0-0 | Remiză albă spectaculoasă în primul meci din grupa D a Cupei Mondiale - Eurosport

Programul meciurilor din sferturile de finală ale Cupei Mondiale din Qatar.  Știm prima semifinală! | Sport.ro
Programul meciurilor din sferturile de finală ale Cupei Mondiale din Qatar. Știm prima semifinală! | Sport.ro

We Love Sport Povești Mondiale Povești Mondiale | Când Maroc a făcut  istorie într-un meci cu Portugalia
We Love Sport Povești Mondiale Povești Mondiale | Când Maroc a făcut istorie într-un meci cu Portugalia

News Alert | Meciuri de foc în play-off-ul pentru Cupa Mondială Qatar 2022.  Italia și Portugalia se pot înfrunta în finală
News Alert | Meciuri de foc în play-off-ul pentru Cupa Mondială Qatar 2022. Italia și Portugalia se pot înfrunta în finală