Tratament Mărime relativă fuziune meci handbal rm valcea feudă Reducere a prețului introduce

21 de meciuri de handbal feminin, în Sala Traian şi cea a Liceului  Energetic, între 13 şi 16 mai | Arena Vâlceană
21 de meciuri de handbal feminin, în Sala Traian şi cea a Liceului Energetic, între 13 şi 16 mai | Arena Vâlceană

Nykobing - SCM Râmnicu Vâlcea 38-29 în returul din sferturile EHF European  League la handbal feminin. Româncele părăsesc competiția după o înfrângere  usturătoare. Video - Fanatik.ro
Nykobing - SCM Râmnicu Vâlcea 38-29 în returul din sferturile EHF European League la handbal feminin. Româncele părăsesc competiția după o înfrângere usturătoare. Video - Fanatik.ro

Meciul Viborg - SCM Rm. Vâlcea, din EHF European League, amânat din cauza  COVID-19
Meciul Viborg - SCM Rm. Vâlcea, din EHF European League, amânat din cauza COVID-19

Turneu Junioare 4 / Rm. Vâlcea, 11-12 iunie / CSM Târgu Jiu a pierdut  ultimul meci din turneul regional, scor 13-15, cu CS Chimia Râmnicu Vâlcea  - CSM Târgu Jiu
Turneu Junioare 4 / Rm. Vâlcea, 11-12 iunie / CSM Târgu Jiu a pierdut ultimul meci din turneul regional, scor 13-15, cu CS Chimia Râmnicu Vâlcea - CSM Târgu Jiu

scm ramnicu valcea – Handbal Mania

În 2021, SCM Rm. Vâlcea va avea la dispoziţie 2,21 de milioane de euro.  Bugetul echipei de handbal feminin din Sala Traian, peste cel de anul  trecut! | Tribuna Vâlceană
În 2021, SCM Rm. Vâlcea va avea la dispoziţie 2,21 de milioane de euro. Bugetul echipei de handbal feminin din Sala Traian, peste cel de anul trecut! | Tribuna Vâlceană

HANDBALUL FEMININ – UN NOU ÎNCEPUT LA RÂMNICU VÂLCEA – II | Sport Club  Municipal Ramnicu Valcea - Pagina oficiala
HANDBALUL FEMININ – UN NOU ÎNCEPUT LA RÂMNICU VÂLCEA – II | Sport Club Municipal Ramnicu Valcea - Pagina oficiala

SCM Rm. Vâlcea îşi începe noul parcurs european în Suedia. În week-end,  echipa antrenată de Bent Dahl va disputa în deplasare meciul tur din  „dubla” cu Hoors HK H65 | Tribuna Vâlceană
SCM Rm. Vâlcea îşi începe noul parcurs european în Suedia. În week-end, echipa antrenată de Bent Dahl va disputa în deplasare meciul tur din „dubla” cu Hoors HK H65 | Tribuna Vâlceană

Dramatic! Victorie cu gol în ultima secundă: SCM Râmnicu Vâlcea - Rapid  37-36, în cel mai spectaculos meci al campionatului | Sport.ro
Dramatic! Victorie cu gol în ultima secundă: SCM Râmnicu Vâlcea - Rapid 37-36, în cel mai spectaculos meci al campionatului | Sport.ro

SCM Râmnicu Vâlcea, învinsă în Franța în EHF European League - spotmedia.ro

VIDEO ǀ Vaci - SCM Ramnicu Vâlcea, ora 17:00, în direct pe Prima Sport 4.  Victoria le duce pe oltence în ”sferturile” European League
VIDEO ǀ Vaci - SCM Ramnicu Vâlcea, ora 17:00, în direct pe Prima Sport 4. Victoria le duce pe oltence în ”sferturile” European League

Handbal feminin: SCM Rm. Vâlcea - Paris 92, scor... | News.ro

Gloria Bistrița câștigă la Rm. Vâlcea și-și anunță pretențiile la un loc de  Liga Campionilor! - Eurosport
Gloria Bistrița câștigă la Rm. Vâlcea și-și anunță pretențiile la un loc de Liga Campionilor! - Eurosport

Echipa de handbal feminin SCM Râmnicu Vâlcea s-a calificat în sferturile  European League
Echipa de handbal feminin SCM Râmnicu Vâlcea s-a calificat în sferturile European League

Grupele EHF European League, Paris 92 - SCM Rm. Vâlcea

SCM Râmnicu Vâlcea a condus și la șase goluri diferență, dar a pierdut  meciul cu Thuringer din EHF European League
SCM Râmnicu Vâlcea a condus și la șase goluri diferență, dar a pierdut meciul cu Thuringer din EHF European League

Rapid Bucureşti - SCM Rm. Vâlcea 33-27, în meci restant din etapa a 13-a a  Ligii Naţionale de handbal
Rapid Bucureşti - SCM Rm. Vâlcea 33-27, în meci restant din etapa a 13-a a Ligii Naţionale de handbal

SCM Rm. Vâlcea a ratat calificarea în semifinalele European League.  Înfrângere clară cu Nykobing - Antena Sport
SCM Rm. Vâlcea a ratat calificarea în semifinalele European League. Înfrângere clară cu Nykobing - Antena Sport

CSM București - SCM Râmnicu Vâlcea, 32-24. Meciul a fost în direct pe Pro  Arena & VOYO! | Sport.ro
CSM București - SCM Râmnicu Vâlcea, 32-24. Meciul a fost în direct pe Pro Arena & VOYO! | Sport.ro

Pe 22 noiembrie, SCM Rm. Vâlcea dispută ultimul meci european din 2020 -  Arena Vâlceană
Pe 22 noiembrie, SCM Rm. Vâlcea dispută ultimul meci european din 2020 - Arena Vâlceană

SCM Rm. Vâlcea - Vaci 39-29. Victorie clară în primul meci din grupele EHF  European League
SCM Rm. Vâlcea - Vaci 39-29. Victorie clară în primul meci din grupele EHF European League

Video | SCM Rm. Vâlcea, victorie categorică la debutul în EHF European  League
Video | SCM Rm. Vâlcea, victorie categorică la debutul în EHF European League

Victorie pentru SCM Rm.Vâlcea, în turul al doilea al Cupei EHF la handbal  feminin
Victorie pentru SCM Rm.Vâlcea, în turul al doilea al Cupei EHF la handbal feminin

EXCLUSIV. Meciul Rapid-SCM Rm. Vâlcea amânat! Focar de COVID-19 la echipa  olteană - Eurosport
EXCLUSIV. Meciul Rapid-SCM Rm. Vâlcea amânat! Focar de COVID-19 la echipa olteană - Eurosport

Patru handbaliste de la SCM Rm. Vâlcea, în lotul lărgit al României pentru  Campionatul Mondial din Spania | Tribuna Vâlceană
Patru handbaliste de la SCM Rm. Vâlcea, în lotul lărgit al României pentru Campionatul Mondial din Spania | Tribuna Vâlceană

Meciul SCM Rm. Vâlcea – Dunărea Brăila din cadrul Cupei României la handbal  feminin a fost anulat!
Meciul SCM Rm. Vâlcea – Dunărea Brăila din cadrul Cupei României la handbal feminin a fost anulat!