izbucni însângerat Margine handbal csm bucuresti ferencvaros live fidel Necumpătare America

Ferencvaros – CSM București 31-27, în Grupa A a Ligii Campionilor la handbal.  „Tigroaicele” au rezistat 55 de minute!
Ferencvaros – CSM București 31-27, în Grupa A a Ligii Campionilor la handbal. „Tigroaicele” au rezistat 55 de minute!

Video | CSM Bucureşti-Ferencvaros, Live Video, 17:00, Digi Sport 2.  Cristina Neagu: “Cel mai greu start de sezon din carieră”
Video | CSM Bucureşti-Ferencvaros, Live Video, 17:00, Digi Sport 2. Cristina Neagu: “Cel mai greu start de sezon din carieră”

Handbal feminin: Victorie clară pentru CSM Bucureşti, cu Ferencvaros, în  Liga Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: Victorie clară pentru CSM Bucureşti, cu Ferencvaros, în Liga Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.

Adi Vasile, după CSM București - Ferencvaros 27-21: „Avem nevoie de  întăriri!”
Adi Vasile, după CSM București - Ferencvaros 27-21: „Avem nevoie de întăriri!”

Video | Ferencvaros - CSM București 31-27. Primul joc din 2021 în Champions  League a fost unul "nebun", cu răsturnări de situație
Video | Ferencvaros - CSM București 31-27. Primul joc din 2021 în Champions League a fost unul "nebun", cu răsturnări de situație

CSM București s-a impus pe terenul lui Ferencvaros, în Liga Campionilor

CSM București, revanșă cu Ferencvaros în Champions League! Neagu, cea mai  bună marcatoare - Eurosport
CSM București, revanșă cu Ferencvaros în Champions League! Neagu, cea mai bună marcatoare - Eurosport

Handbal feminin: CSM București și Rapid au pierdut în turul sferturilor  Ligii Campionilor | Digi24
Handbal feminin: CSM București și Rapid au pierdut în turul sferturilor Ligii Campionilor | Digi24

CSM Bucureşti a ratat calificarea la turneul Final4 al Ligii Campionilor la  handbal feminin | adevarul.ro
CSM Bucureşti a ratat calificarea la turneul Final4 al Ligii Campionilor la handbal feminin | adevarul.ro

GALERIE FOTO | CSM București – Ferencvaros 27-24, în Grupa 1 a Ligii  Campionilor la handbal feminin. „Tigroaicele” nu au prins cea mai bună zi,  dar au obținut un succes foarte valoros în economia ierarhiei
GALERIE FOTO | CSM București – Ferencvaros 27-24, în Grupa 1 a Ligii Campionilor la handbal feminin. „Tigroaicele” nu au prins cea mai bună zi, dar au obținut un succes foarte valoros în economia ierarhiei

CSM București, învinsă de echipa maghiară Ferencvaros în Liga Campionilor  la handbal feminin
CSM București, învinsă de echipa maghiară Ferencvaros în Liga Campionilor la handbal feminin

Video | CSM București - Ferencvaros 30-24, în Liga Campionilor. Cristina  Neagu a strălucit, cu 10 reușite
Video | CSM București - Ferencvaros 30-24, în Liga Campionilor. Cristina Neagu a strălucit, cu 10 reușite

CSM București - Esbjerg, Live Video Online în returul sferturilor de finală  din Liga Campionilor
CSM București - Esbjerg, Live Video Online în returul sferturilor de finală din Liga Campionilor

CSM București - Esbjerg 31-33, în returul din sferturile Ligii Campionilor.  „Tigroaicele”, fără răspuns în fața danezelor. Cristina Neagu și  coechipierele au ratat calificarea în Final Four - Antena Sport
CSM București - Esbjerg 31-33, în returul din sferturile Ligii Campionilor. „Tigroaicele”, fără răspuns în fața danezelor. Cristina Neagu și coechipierele au ratat calificarea în Final Four - Antena Sport

Video | Liga Campionilor | Ferencvaros - CSM Bucureşti 29-33. ”Tigroaicele”  au făcut un meci perfect în Ungaria
Video | Liga Campionilor | Ferencvaros - CSM Bucureşti 29-33. ”Tigroaicele” au făcut un meci perfect în Ungaria

Video | Atmosferă de vis în "Polivalentă". Primele declarații după CSM  București - Ferencvaros 27-24
Video | Atmosferă de vis în "Polivalentă". Primele declarații după CSM București - Ferencvaros 27-24

EHF Champions League. Victorie clară pentru CSM București în deplasarea de  la Budapesta
EHF Champions League. Victorie clară pentru CSM București în deplasarea de la Budapesta

FERENCVAROS - CSM BUCUREȘTI 28-34 // VIDEO Lecție de handbal în Ungaria!  CSM a făcut un meci de excepție la Budapesta și a umilit-o pe Ferencvaros
FERENCVAROS - CSM BUCUREȘTI 28-34 // VIDEO Lecție de handbal în Ungaria! CSM a făcut un meci de excepție la Budapesta și a umilit-o pe Ferencvaros

CSM Bucureşti a învins în deplasare pe Ferencvaros TC şi este pe primul loc  în Liga
CSM Bucureşti a învins în deplasare pe Ferencvaros TC şi este pe primul loc în Liga

CSM București - Ferencvaros 27-21. Victorie importantă pentru "tigroaice"  în fața liderului grupei | Sport.ro
CSM București - Ferencvaros 27-21. Victorie importantă pentru "tigroaice" în fața liderului grupei | Sport.ro

CSM Bucureşti, victorie de vis cu Ferencvaros! Cristina Neagu, din nou  magistrală! "Tigroaicele" au egalat liderul grupei - Antena Sport
CSM Bucureşti, victorie de vis cu Ferencvaros! Cristina Neagu, din nou magistrală! "Tigroaicele" au egalat liderul grupei - Antena Sport

CSM București, revenire de senzație în meciul cu Ferencvaros. Ce loc ocupă  "Tigroaicele" în Liga Campionilor - Eurosport
CSM București, revenire de senzație în meciul cu Ferencvaros. Ce loc ocupă "Tigroaicele" în Liga Campionilor - Eurosport

Victorie superbă pentru CSM București în meciul cu Ferencvaros | Digi24

LIVE VIDEO CSM Bucureşti debutează în Liga Campionilor! Duelul cu  Ferencvaros e vineri, ora 18:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1
LIVE VIDEO CSM Bucureşti debutează în Liga Campionilor! Duelul cu Ferencvaros e vineri, ora 18:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1