Campionatul European de handbal feminin :: GSP.RO

Transferurile lui Pintea și Glauser la CSM București, blocate! Maghiarii nu  au primit banii, conducerea nu vrea încă un „caz Eduarda Amorim”
Transferurile lui Pintea și Glauser la CSM București, blocate! Maghiarii nu au primit banii, conducerea nu vrea încă un „caz Eduarda Amorim”

CSM București, eșec cu Ferencvaros, în Liga Campionilor la handbal feminin

Duș rece ca iarna! SCM Rm. Vâlcea, eșec la 17 goluri contra lui Gyor, în  Liga Campionilor la handbal feminin
Duș rece ca iarna! SCM Rm. Vâlcea, eșec la 17 goluri contra lui Gyor, în Liga Campionilor la handbal feminin

campionatul mondial de handbal feminin :: GSP.RO

Handbal - stiri, rezultate, Liga Florilor, Liga Zimbrilor :: GSP.RO

serbia muntenegru handbal - live, ultimele stiri, breaking news si  comentarii azi, GSP.RO
serbia muntenegru handbal - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

CSM București și-a aflat adversara din sferturile Ligii Campionilor la  handbal feminin
CSM București și-a aflat adversara din sferturile Ligii Campionilor la handbal feminin

handbal feminin - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP .RO

CSM București - Rapid 31-24, în optimile Cupei României! Repriză secundă  neverosimilă
CSM București - Rapid 31-24, în optimile Cupei României! Repriză secundă neverosimilă

Titlul de golgeter împărțit la doi. Nu a știut Minaur că Jovana Kovacevici  mai are nevoie de un gol?
Titlul de golgeter împărțit la doi. Nu a știut Minaur că Jovana Kovacevici mai are nevoie de un gol?

Se despart la vară de o campioană olimpică » A jucat doar 7 meciuri în Liga  Campionilor
Se despart la vară de o campioană olimpică » A jucat doar 7 meciuri în Liga Campionilor

Robert Licu a prefațat meciul Dinamo - Magdeburg, din debutul Ligii  Campionilor
Robert Licu a prefațat meciul Dinamo - Magdeburg, din debutul Ligii Campionilor

CSM București s-a impus pe terenul lui Ferencvaros, în Liga Campionilor

CSM București, varianta 2023 » Adi Vasile are lotul dorit pentru marele  obiectiv: Liga Campionilor
CSM București, varianta 2023 » Adi Vasile are lotul dorit pentru marele obiectiv: Liga Campionilor

CSM București, șanse mari la un wild card pentru Liga Campionilor » Ce  problemă ar avea „tigroaicele” și Rapid
CSM București, șanse mari la un wild card pentru Liga Campionilor » Ce problemă ar avea „tigroaicele” și Rapid

handbal feminin romania - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii  azi, GSP.RO
handbal feminin romania - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Echipele din Rusia și Belarus, excluse din competiții » CSM București și  Minaur Baia Mare profită
Echipele din Rusia și Belarus, excluse din competiții » CSM București și Minaur Baia Mare profită

Specialistul GSP în handbal a analizat-o pe Muntenegru » Punctele forte ale  rivalei de la Euro 2022 + marele avantaj al României
Specialistul GSP în handbal a analizat-o pe Muntenegru » Punctele forte ale rivalei de la Euro 2022 + marele avantaj al României

Înfrângere dură pentru SCM Rm. Vâlcea în EHF European League, cu Viborg

Țările de Jos, Franța și Macedonia de Nord, adversarele României la  Campionatul European de handbal feminin 2022 » De unde vine pericolul +  Când se joacă meciurile
Țările de Jos, Franța și Macedonia de Nord, adversarele României la Campionatul European de handbal feminin 2022 » De unde vine pericolul + Când se joacă meciurile

Crina Pintea, conflict în timpul meciului CSM București - Brest: „Mă înjură  și face tot felul de lucruri! Dacă mi-aș pune mintea cu ea...”
Crina Pintea, conflict în timpul meciului CSM București - Brest: „Mă înjură și face tot felul de lucruri! Dacă mi-aș pune mintea cu ea...”

Doi foști jucători ai naționalei masculine de handbal vorbesc despre  valoarea actuală a echipei României: „Era penibil să nu ne calificăm"
Doi foști jucători ai naționalei masculine de handbal vorbesc despre valoarea actuală a echipei României: „Era penibil să nu ne calificăm"