Home

macara Leia udă floarea farul chindia targoviste vierme triumfător moștenire

VIDEO | Farul Constanţa - Chindia Târgovişte 0-0. Ratări incredibile ale  lui Gabi Torje pe final de meci
VIDEO | Farul Constanţa - Chindia Târgovişte 0-0. Ratări incredibile ale lui Gabi Torje pe final de meci

Chindia Târgovişte a învins SSC Farul Constanţa cu 5-1 în Liga a 2-a. În  opt meciuri, „marinarii“ au primit 22 de goluri!
Chindia Târgovişte a învins SSC Farul Constanţa cu 5-1 în Liga a 2-a. În opt meciuri, „marinarii“ au primit 22 de goluri!

Farul Constanța - Chindia Târgoviște 0 - 0 | Remiză albă la Ovidiu |  Sport.ro
Farul Constanța - Chindia Târgoviște 0 - 0 | Remiză albă la Ovidiu | Sport.ro

Liga 1, Etapa 9: Chindia Târgovişte - Farul Constanţa 2-0

Farul Constanța vs Chindia Targoviste - 05 Feb 22 - Liga 1 2021/2022  Gameplay - YouTube
Farul Constanța vs Chindia Targoviste - 05 Feb 22 - Liga 1 2021/2022 Gameplay - YouTube

SuperLiga: Remiză între Farul Constanța și Chindia Târgoviște |  replicaonline.ro
SuperLiga: Remiză între Farul Constanța și Chindia Târgoviște | replicaonline.ro

Chindia Târgoviște - Farul Constanța 1-1. Gazdele obțin un punct pe final  de meci, în minutele de prelungire | Sport.ro
Chindia Târgoviște - Farul Constanța 1-1. Gazdele obțin un punct pe final de meci, în minutele de prelungire | Sport.ro

Chindia Târgovişte a fost învinsă de Farul,... | News.ro

Vino pe stadion la partida cu Chindia Târgoviște! — Farul Constanța

Fotbal - Liga I: Farul Constanţa - Chindia Târgovişte, final de meci. A  fost marcat un singur gol | Cuget Liber
Fotbal - Liga I: Farul Constanţa - Chindia Târgovişte, final de meci. A fost marcat un singur gol | Cuget Liber

Filiera Gică Hagi, tot mai des accesată de Chindia Târgoviște. Încă un  jucător de la Farul ar putea ajunge sub comanda lui Toni Petrea - Playsport
Filiera Gică Hagi, tot mai des accesată de Chindia Târgoviște. Încă un jucător de la Farul ar putea ajunge sub comanda lui Toni Petrea - Playsport

Chindia Targoviste, super afacere facuta cu "noul" Farul! Ce jucatori  primeste la schimb, dupa plecarea lui Aioani | Sport.ro
Chindia Targoviste, super afacere facuta cu "noul" Farul! Ce jucatori primeste la schimb, dupa plecarea lui Aioani | Sport.ro

Președintele Chindiei, după transferul lui Marco Dulca la FCSB: ”Am fost  obligați să-l cedăm”
Președintele Chindiei, după transferul lui Marco Dulca la FCSB: ”Am fost obligați să-l cedăm”

Chindia – Farul 1-1, Live stream în etapa a 18-a din SuperLiga. Echipa lui  Toni Petrea, egala liderului. Video - Fanatik.ro
Chindia – Farul 1-1, Live stream în etapa a 18-a din SuperLiga. Echipa lui Toni Petrea, egala liderului. Video - Fanatik.ro

Chindia Târgoviște - Farul Constanța, Live Video Online în Superliga

Superligă, etapa 18: Chindia Târgoviște - Farul Constanța 1-1 — Farul  Constanța
Superligă, etapa 18: Chindia Târgoviște - Farul Constanța 1-1 — Farul Constanța

Farul Constanța - Chindia Târgoviște a fost întrerupt timp de 8 minute

Farul Constanța - Chindia Târgoviște, ora 16.00, Live VIDEO Online

Farul Constanţa - Chindia Târgovişte 2-3, într-un meci amical, la Ghimbav

Cupa României: Chindia Târgovişte a trecut cu 3-0 de Farul Constanţa şi s-a  calificat în
Cupa României: Chindia Târgovişte a trecut cu 3-0 de Farul Constanţa şi s-a calificat în

Update: Chindia- Farul 2-1, într-un meci amical. Echipa lui Gică Hagi a  jucat cu a treia garnitură. Cine a marcat pentru târgovișteni - Valahia  Media.ro
Update: Chindia- Farul 2-1, într-un meci amical. Echipa lui Gică Hagi a jucat cu a treia garnitură. Cine a marcat pentru târgovișteni - Valahia Media.ro