Paşte disperat tristeţe farul cfr cluj Îmbogăţi fidel om de zapada

Farul Constanța - CFR Cluj 0-3 | Victorie pentru Petrescu, iar ardelenii  urcă pe primul loc în clasament! | Sport.ro
Farul Constanța - CFR Cluj 0-3 | Victorie pentru Petrescu, iar ardelenii urcă pe primul loc în clasament! | Sport.ro

VIDEO | Farul Constanţa şi CFR Cluj s-au luptat asiduu, dar nu au  strălucit! Meci fără goluri între Hagi şi Petrescu. FCSB poate profita
VIDEO | Farul Constanţa şi CFR Cluj s-au luptat asiduu, dar nu au strălucit! Meci fără goluri între Hagi şi Petrescu. FCSB poate profita

Farul Constanța și CFR Cluj - meci pentru locul 1 în clasament / Declarații  / Echipa probabilă / Cote » EQYNews
Farul Constanța și CFR Cluj - meci pentru locul 1 în clasament / Declarații / Echipa probabilă / Cote » EQYNews

CFR 1907 | CFR CLUJ – FARUL 1-0

Farul - CFR Cluj 0-0. Pacea de la Ovidiu reaprinde războiul din play-off »  FCSB poate profita de remiza dintre Farul și CFR! Clasamentul ACUM
Farul - CFR Cluj 0-0. Pacea de la Ovidiu reaprinde războiul din play-off » FCSB poate profita de remiza dintre Farul și CFR! Clasamentul ACUM

Farul - CFR Cluj 0-2. Campioana, invincibilă și la Ovidiu

Superliga, etapa 22: Farul - CFR Cluj 0-3 — Farul Constanța

Bilete disponibile la meciul dintre Farul și CFR Cluj, primul din 2023 —  Farul Constanța
Bilete disponibile la meciul dintre Farul și CFR Cluj, primul din 2023 — Farul Constanța

Farul Constanța - CFR Cluj 1-0 | 'Regele', șah în lupta pentru titlu!  Mazilu i-a dus pe constănțeni la cinci puncte de campioana en-titre |  Sport.ro
Farul Constanța - CFR Cluj 1-0 | 'Regele', șah în lupta pentru titlu! Mazilu i-a dus pe constănțeni la cinci puncte de campioana en-titre | Sport.ro

Farul - CFR Cluj, duel de cinci stele. Care sunt temerile lui Dan Petrescu

Derby crucial: Farul - CFR Cluj. Campioana e singura care a câștigat acasă  la Farul! Repetă performanța? - Ziariștii
Derby crucial: Farul - CFR Cluj. Campioana e singura care a câștigat acasă la Farul! Repetă performanța? - Ziariștii

CFR Cluj, lider în Superligă, după o victorie categorică împotriva FC Farul  Constanța
CFR Cluj, lider în Superligă, după o victorie categorică împotriva FC Farul Constanța

CFR Cluj 1-0 Farul Constanța | Campioana își continuă parcursul perfect din  acest început de campionat! Ocazie uriașă ratată de Farul în prelungiri
CFR Cluj 1-0 Farul Constanța | Campioana își continuă parcursul perfect din acest început de campionat! Ocazie uriașă ratată de Farul în prelungiri

Farul Constanța - CFR Cluj 0-0. Pas greșit făcut de echipa lui Dan  Petrescu! Gică Hagi a "pus frână" locomotivei liderului. FCSB se poate  apropia la 5 puncte de primul loc - Antena Sport
Farul Constanța - CFR Cluj 0-0. Pas greșit făcut de echipa lui Dan Petrescu! Gică Hagi a "pus frână" locomotivei liderului. FCSB se poate apropia la 5 puncte de primul loc - Antena Sport

Farul Constanta - CFR 1907 Cluj - Cupa Romaniei

Farul - CFR Cluj 1-0 » Pas mare spre titlu! Băluță și Mazilu fac KO  apărarea campioanei la Ovidiu
Farul - CFR Cluj 1-0 » Pas mare spre titlu! Băluță și Mazilu fac KO apărarea campioanei la Ovidiu

CFR 1907 | FARUL CONSTANȚA – CFR CLUJ 1-0

Farul - CFR Cluj 0-0, în etapa 3 din grupele Cupei României Betano.  Campioana obține punctul care o trimite în sferturi - Fanatik.ro
Farul - CFR Cluj 0-0, în etapa 3 din grupele Cupei României Betano. Campioana obține punctul care o trimite în sferturi - Fanatik.ro

REZUMAT | CFR Cluj - Farul 1-2. Hagi l-a bătut pe Petrescu, CFR la baraj cu  FC U pentru Europa - YouTube
REZUMAT | CFR Cluj - Farul 1-2. Hagi l-a bătut pe Petrescu, CFR la baraj cu FC U pentru Europa - YouTube

CFR 1907 | FC FARUL – CFR CLUJ 0-0

CFR Cluj n-a reușit s-o bată pe Farul, iar FCSB se poate apropia la doar 5  puncte - Eurosport
CFR Cluj n-a reușit s-o bată pe Farul, iar FCSB se poate apropia la doar 5 puncte - Eurosport

Farul Constanța a pierdut clar cu CFR Cluj la Ovidiu, iar „marinarii“  coboară pe locul doi în clasament (GALERIE FOTO)
Farul Constanța a pierdut clar cu CFR Cluj la Ovidiu, iar „marinarii“ coboară pe locul doi în clasament (GALERIE FOTO)

Video | Farul - CFR Cluj 1-0. Campioana a primit penalty în minutul 89, dar  decizia a fost anulată cu VAR-ul
Video | Farul - CFR Cluj 1-0. Campioana a primit penalty în minutul 89, dar decizia a fost anulată cu VAR-ul

VIDEO | CFR Cluj - Farul Constanţa 1-0. O nouă victorie la limită pentru  campioana României
VIDEO | CFR Cluj - Farul Constanţa 1-0. O nouă victorie la limită pentru campioana României

Farul - CFR Cluj 1-0. Campioana a primit penalty în minutul 89, dar decizia  a fost anulată cu VAR-ul - YouTube
Farul - CFR Cluj 1-0. Campioana a primit penalty în minutul 89, dar decizia a fost anulată cu VAR-ul - YouTube