Cinci transferuri la Dunărea Brăila, Turda și Focșaniul au anunțat noi  achiziții – Handbal Mania
Cinci transferuri la Dunărea Brăila, Turda și Focșaniul au anunțat noi achiziții – Handbal Mania

Sancțiuni financiare la HC Dunărea Brăila – Handbal Mania

HC Dunarea intalneste HC Zalau in Cupa Romaniei

Handbal Club Dunărea Brăila - Site Oficial

Dunărea Brăila a câștigat primul meci al noii ediții din Liga Florilor –  Handbal Mania
Dunărea Brăila a câștigat primul meci al noii ediții din Liga Florilor – Handbal Mania

Handbal feminin: Dunărea Brăila a obţinut egalul la Krasnodar, în EHF  European League | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: Dunărea Brăila a obţinut egalul la Krasnodar, în EHF European League | AGERPRES • Actualizează lumea.

Dunărea Brăila s-a calificat în sferturile Ligii Europene feminine – Handbal  Mania
Dunărea Brăila s-a calificat în sferturile Ligii Europene feminine – Handbal Mania

HC Dunarea Braila - Oficial | Braila

European Handball Federation - H.C. Dunarea Braila

Dunărea Brăila - HC Zalău, scor 22-18, în primul meci al stagiunii  2021-2022 la handbal feminin
Dunărea Brăila - HC Zalău, scor 22-18, în primul meci al stagiunii 2021-2022 la handbal feminin

hc dunarea braila – Handbal Mania

Handbal/Junioare 3 seria C-Junioarele de la HC Dunărea Brăila se mențin pe  locul 1. - Știri și informații
Handbal/Junioare 3 seria C-Junioarele de la HC Dunărea Brăila se mențin pe locul 1. - Știri și informații

Handbal feminin: Dunarea Braila a castigat turneul “Roman-Voda Musat”. Vezi  rezultatele si marcatoarele din ultima zi a competitiei | Jurnal Sportiv
Handbal feminin: Dunarea Braila a castigat turneul “Roman-Voda Musat”. Vezi rezultatele si marcatoarele din ultima zi a competitiei | Jurnal Sportiv

Dunărea Brăila a ajuns la 60 de minute distanță de calificarea în  sferturile de finală ale European Handball League! Se conturează și în  această competiție o „dublă” sută la sută românească
Dunărea Brăila a ajuns la 60 de minute distanță de calificarea în sferturile de finală ale European Handball League! Se conturează și în această competiție o „dublă” sută la sută românească

European Handball Federation - H.C. "Dunarea" Braila

HC Dunărea Brăila a anunțat transferul unei jucătoare medaliate la ultimul  European - Eurosport
HC Dunărea Brăila a anunțat transferul unei jucătoare medaliate la ultimul European - Eurosport

Video | Dunărea Brăila, victorie strânsă cu Tertnes Bergen, în EHF European  League
Video | Dunărea Brăila, victorie strânsă cu Tertnes Bergen, în EHF European League

Meciul SCM Rm. Vâlcea – Dunărea Brăila din cadrul Cupei României la handbal  feminin a fost anulat!
Meciul SCM Rm. Vâlcea – Dunărea Brăila din cadrul Cupei României la handbal feminin a fost anulat!

EHF European League. HC Dunărea Brăila, în sferturile de finală ale  competiţiei feminine de handbal | Epoch Times România
EHF European League. HC Dunărea Brăila, în sferturile de finală ale competiţiei feminine de handbal | Epoch Times România

HC Dunărea Brăila - Wikipedia

Divizia A - Handbal Club Dunărea Brăila

HC Dunarea Braila - Oficial | Facebook

Byasen Handball Elite – Dunărea Brăila, scor... | News.ro

Junioarele IV de la Handbal Club Dunărea Brăila s-au calificat la turneul  semifinal - Jurnalul de Brăila
Junioarele IV de la Handbal Club Dunărea Brăila s-au calificat la turneul semifinal - Jurnalul de Brăila

Foto Handbal Club Dunărea Brăila

Vești bune! HC Dunărea Brăila, calificată oficial în Cupele Europene! -  Jurnalul de Brăila
Vești bune! HC Dunărea Brăila, calificată oficial în Cupele Europene! - Jurnalul de Brăila