css 2 bucuresti – Handbal Mania

Naționala de handbal masculin juniori a României, cu doi focșăneni în lot,  a început un nou stagiu de pregătire
Naționala de handbal masculin juniori a României, cu doi focșăneni în lot, a început un nou stagiu de pregătire

CSS 2 Bucuresti Handbal... - CSS 2 Bucuresti Handbal Masculin

Prezentarea echipelor calificate la turneul final al juniorilor 4: CSS 2  Baia Mare – Handbal Mania
Prezentarea echipelor calificate la turneul final al juniorilor 4: CSS 2 Baia Mare – Handbal Mania

Handbalistele junioare 2 de la CS Medgidia, victorie cu CSS2 Bucureşti în  Grupa Valoare 2
Handbalistele junioare 2 de la CS Medgidia, victorie cu CSS2 Bucureşti în Grupa Valoare 2

CSS 2 Bucuresti Handbal Masculin

C.S.S 2 Bucuresti Handbal Feminin

CSȘ 2 Baia Mare a cucerit medalia de bronz la junioare II | Alisia Boiciuc,  golghetera și MVP-ul turneului | ArenaMM
CSȘ 2 Baia Mare a cucerit medalia de bronz la junioare II | Alisia Boiciuc, golghetera și MVP-ul turneului | ArenaMM

Volei, Divizia Juniori: CSS 2 Baia Mare a terminat campionatul pe locul IV  - ZiarMM
Volei, Divizia Juniori: CSS 2 Baia Mare a terminat campionatul pe locul IV - ZiarMM

Echipa de handbal juniori 3, victorie importantă la CSŞ 2 Bucureşti! | CSM  Ploiesti
Echipa de handbal juniori 3, victorie importantă la CSŞ 2 Bucureşti! | CSM Ploiesti

Handbal: Victorii pentru CSS 2 Baia Mare in CN Juniori I si CN Junioare II  - ZiarMM
Handbal: Victorii pentru CSS 2 Baia Mare in CN Juniori I si CN Junioare II - ZiarMM

Club Sportiv Scolar Nr. 2 - Bucuresti - Bucuresti - Handbal -...

Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor 2: CSS 2  Baia Mare – Handbal Mania
Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor 2: CSS 2 Baia Mare – Handbal Mania

HANDBAL JUNIOARE C.S.S.2 Baia Mare campioană en-titre a României!!! –  BaiaMare Sport
HANDBAL JUNIOARE C.S.S.2 Baia Mare campioană en-titre a României!!! – BaiaMare Sport

SPECIAL | Lăsați copiii să joace handbal! O sportivă de 18 ani, componentă  a lotului național, a fost „interzisă" să mai evolueze la junioare în plină  bătălie pentru calificarea la turneul final
SPECIAL | Lăsați copiii să joace handbal! O sportivă de 18 ani, componentă a lotului național, a fost „interzisă" să mai evolueze la junioare în plină bătălie pentru calificarea la turneul final