CSM Slatina întâlneşte HC Zalău, în ultima rundă a turului actualului sezon  - Newsflux
CSM Slatina întâlneşte HC Zalău, în ultima rundă a turului actualului sezon - Newsflux

Antrenorul echipei SCM Zalău, însoţit de unul dintre elevii săi la  înmormântarea fiicei sale: ”El nu era în stare să conducă”
Antrenorul echipei SCM Zalău, însoţit de unul dintre elevii săi la înmormântarea fiicei sale: ”El nu era în stare să conducă”

CSM București - HC Zalău 38-22. "Tigroaicele" au făcut instrucție cu echipa  lui Tadici. Meciul a fost LIVE pe Pro Arena și VOYO | Sport.ro
CSM București - HC Zalău 38-22. "Tigroaicele" au făcut instrucție cu echipa lui Tadici. Meciul a fost LIVE pe Pro Arena și VOYO | Sport.ro

Handbal feminin: CSM Slatina pierde în ultimele minute confruntarea cu HC  Zalău | U Cluj, CSM Bistrița și CSM Roman au obținut victorii în etapa cu  numărul 21
Handbal feminin: CSM Slatina pierde în ultimele minute confruntarea cu HC Zalău | U Cluj, CSM Bistrița și CSM Roman au obținut victorii în etapa cu numărul 21

CRAIOVA - HANDBAL FEMININ - CSM CRAIOVA-HC ZALAU - Inquam Photos

Vineri începe barajul de menținere/promovare în Liga Florilor – Handbal  Mania
Vineri începe barajul de menținere/promovare în Liga Florilor – Handbal Mania

Pe marginea prăpastiei. HC Zalău pierde la Slatina şi ajunge din nou pe loc  retrogradabil!
Pe marginea prăpastiei. HC Zalău pierde la Slatina şi ajunge din nou pe loc retrogradabil!

Scoruri live Zalău F, rezultate și program meciuri | Handbal, România

hc zalau – Handbal Mania

CSM Bucureşti - HC Zalău, scor 29-27, în etapa... | News.ro

Fiica de 13 ani a antrenorului clubului de volei SCM Zalău a fost ucisă în  masacrul din Belgrad. Era colegă de clasă cu atacatorul | Digi24
Fiica de 13 ani a antrenorului clubului de volei SCM Zalău a fost ucisă în masacrul din Belgrad. Era colegă de clasă cu atacatorul | Digi24

CSM București a fost chinuită 60 de minute de HC Zalău, în etapa a 19-a în  Liga Florilor. Gheorghe Tadici: „Telefoanele de la pauză vă încurcă”
CSM București a fost chinuită 60 de minute de HC Zalău, în etapa a 19-a în Liga Florilor. Gheorghe Tadici: „Telefoanele de la pauză vă încurcă”

HC Zalău 🆚 CSM București LF 2021-2022 R2 - YouTube

Video | CSM Bucureşti - HC Zalău 25-24. A 23-a victorie în 24 de etape  pentru campioana en titre
Video | CSM Bucureşti - HC Zalău 25-24. A 23-a victorie în 24 de etape pentru campioana en titre

Cu ce club s-a înscris Romanul în Cupa EHF? HC Zalău: "Este evident că CSM  Roman nu a participat în campionatul național 2015-2016 și nu putea fi  înscris în Cupa EHF". CSM
Cu ce club s-a înscris Romanul în Cupa EHF? HC Zalău: "Este evident că CSM Roman nu a participat în campionatul național 2015-2016 și nu putea fi înscris în Cupa EHF". CSM

HC Zalau - CSM Bucuresti 24-30 (14-16) - Handbal Club Zalau

CSM BUCUREȘTI - HC ZALĂU 27-24 // Crina Pintea a dat recital în fața  formației lui Gheorghe Tadici
CSM BUCUREȘTI - HC ZALĂU 27-24 // Crina Pintea a dat recital în fața formației lui Gheorghe Tadici

HC Zalău | Zalau

Jucatoare, Staff si Conducere HC Zalau

CSM Galați - HC Zalău 26 - 32 - Handbal Club Zalau

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-HC ZALAU, LIGA FLORILOR (19.01.2020) - Lead.ro

Handbal feminin: CSM Bucureşti, victorie cu HC... | News.ro

HC Zalău - CSM București 25-24 // Zalăul lui Tadici a făcut șah-mat  vedetele lui CSM București!
HC Zalău - CSM București 25-24 // Zalăul lui Tadici a făcut șah-mat vedetele lui CSM București!