Home

întoarcețivă tron Tractor csm gyor handbal companion exagera Vot

Video | CSM Bucureşti - Gyor. Momentul răzbunării după umilinţa din tur

Rapid aduce Gyor în România, iar CSM București va înfrunta deținătoarea  titlului în Liga Campionilor. Cum arată grupele - Eurosport
Rapid aduce Gyor în România, iar CSM București va înfrunta deținătoarea titlului în Liga Campionilor. Cum arată grupele - Eurosport

We Love Sport Handbal Doar un 7 mai a rămas magic și la handbal!

De ce nu poate CSM București să concureze cu Gyor. Lista incredibilă de  jucătoare din ultimii 4 ani - Eurosport
De ce nu poate CSM București să concureze cu Gyor. Lista incredibilă de jucătoare din ultimii 4 ani - Eurosport

CSM București a pierdut lupta cu Gyor pentru una dintre cele mai bune  marcatoare din lume - Eurosport
CSM București a pierdut lupta cu Gyor pentru una dintre cele mai bune marcatoare din lume - Eurosport

Crina Pintea, șanse minime să rămână la Gyor » Poate ajunge în România, dar  nu la CSM București
Crina Pintea, șanse minime să rămână la Gyor » Poate ajunge în România, dar nu la CSM București

VIDEO | Remiză dramatică obţinută de CSM Bucureşti în Liga Campionilor!  Aune a dat lovitura în ultimele secunde
VIDEO | Remiză dramatică obţinută de CSM Bucureşti în Liga Campionilor! Aune a dat lovitura în ultimele secunde

Handbal feminin: Gyor - Vipers şi FTC Budapesta -... | News.ro

Video | CSM Bucureşti a câștigat Liga Campionilor! A învins-o pe Gyor la  loviturile de departajare
Video | CSM Bucureşti a câștigat Liga Campionilor! A învins-o pe Gyor la loviturile de departajare

Handbal feminin: CSM București și Rapid au pierdut în turul sferturilor  Ligii Campionilor | Digi24
Handbal feminin: CSM București și Rapid au pierdut în turul sferturilor Ligii Campionilor | Digi24

Video | Finala EHF Champions League, handbal feminin | Gyor – Vipers 31 –  33. Formația norvegiană își apără titlul
Video | Finala EHF Champions League, handbal feminin | Gyor – Vipers 31 – 33. Formația norvegiană își apără titlul

CSM București a pierdut la Metz și va înfrunta Gyor în sferturile de finală  ale Ligii Campionilor!
CSM București a pierdut la Metz și va înfrunta Gyor în sferturile de finală ale Ligii Campionilor!

Rapid, victorie istorică împotriva maghiarelor de la Gyor ETO

CSM București, învinsă de Gyor după ce a condus cu 5 goluri | Digi24

CSM București a prins o grupă ideală pentru noul sezon al Ligii Campionilor  la handbal feminin!
CSM București a prins o grupă ideală pentru noul sezon al Ligii Campionilor la handbal feminin!

CSM Bucureşti a ratat finala Ligii Campionilor la handbal

CSM Bucureşti, învinsă de Gyor în Liga Campionilor la handbal. Crina  Pintea, golgeter pentru maghiare | Digi24
CSM Bucureşti, învinsă de Gyor în Liga Campionilor la handbal. Crina Pintea, golgeter pentru maghiare | Digi24

Handbal feminin: CSM Bucureşti - Gyor, în semifinalele Ligii Campionilor |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: CSM Bucureşti - Gyor, în semifinalele Ligii Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.

CSM București a ratat calificarea în finala Ligii Campionilor la handbal  feminin
CSM București a ratat calificarea în finala Ligii Campionilor la handbal feminin

Video | CSM - Gyor 20-26! Fetele noastre au ratat finala Ligii Campionilor.  Evoluţie slabă pentru Neagu şi Gullden
Video | CSM - Gyor 20-26! Fetele noastre au ratat finala Ligii Campionilor. Evoluţie slabă pentru Neagu şi Gullden

Handball feminin Finala Ligii Campionilor Aruncari de la 7 metri CSM  Bucuresti - Győr - YouTube
Handball feminin Finala Ligii Campionilor Aruncari de la 7 metri CSM Bucuresti - Győr - YouTube

Programul meciurilor din sferturile Ligii Campionilor la handbal feminin!  CSM – Gyor şi SCM Rm. Vâlcea – Metz
Programul meciurilor din sferturile Ligii Campionilor la handbal feminin! CSM – Gyor şi SCM Rm. Vâlcea – Metz